KONST / Litografier / Färglitografi 15597035
*
nr 1559 7035
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Signerad, numrerad 210/260 "frikorten". Färglitografi, bildmått: 33x46cm, yttermått inklusive ram: 46x60cm
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk målare, konsthantverkare och skulptör.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 augusti 2023
kl 20:26:44
- Konstnär/Designer
Lars Hofsjö
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk målare, konsthantverkare och skulptör.
Läs mer om Lars Hofsjö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 33x46cm färglitografi grafik lars hofsjö litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:39
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:16
*
Lars Hofsjö
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk målare, konsthantverkare och skulptör.
Läs mer om Lars Hofsjö
nr 1559 7035
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Signerad, numrerad 210/260 "frikorten". Färglitografi, bildmått: 33x46cm, yttermått inklusive ram: 46x60cm
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk målare, konsthantverkare och skulptör.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 augusti 2023 |
- Konstnär/Designer
Lars Hofsjö
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk mÃ¥lare, konsthantverkare och skulptör.Läs mer om Lars Hofsjö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 33x46cm färglitografi grafik lars hofsjö litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:16



