KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004516
nr 1700 4516
Emil Johanson-Thor (1889-1958), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 37x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:21:57
100 kr
150 kr