FURNITURE / Sofas / Sofa 10827175

nr 1082 7175

SOFA

Louis XVI-stil, length: 120 cm, wear, damages, stains.

Louis XVI-stil, längd: 120 cm

Condition: slitage, skador, fläckar

1000

SEK 3200

Monday January 9 2017
at 20:03:14