ART / Lithographs / Litograph in colors 14752152
nr 1475 2152
Danka Jaworska
(f. 1951), Sverige
Danka Jaworska (b. 1951), Sweden. Signed, numbered 84/195, dated 85. Litograph in colors, Image dimensions: 54x79 cm, outer dimensions including frame: 72x90,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 84/195, daterad 85. Färglitografi, bildmått: 54x79 cm, yttermått inklusive ram: 72x90 cm
Danka Jaworska, Swedish painter, born in Poland 1951.
600
SEK 100
Monday June 20 2022
at 20:09:43
13/6 19:12:40
- Thema-auction
Jun 20
Kvinnliga Konstnärer
Read more about Kvinnliga Konstnärer