ART / Lithographs / Litograph in colors 12409251
nr 1240 9251
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
2 pcs, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sweden. Signed, numbered 218/400 och 353/360. Sheet: 55x45 cm respektive 31x27 cm, lösa blad,
LITOGRAPH IN COLORS, 2 st, Signerad, numrerad 218/400 och 353/360. Bladets mått: 55x45 cm respektive 31x27 cm, lösa blad
Reinhold Ljunggren, born 1920, dead 2006, Swedish painter and graphic artist.
600
SEK 300
Monday Mars 11 2019
at 19:57:09
9/3 20:05:15
Reinhold Ljunggren
Read more about Reinhold Ljunggren