ÖVRIGT / Diverse / Plåtburkar 13824359

nr 1382 4359

Plåtburkar

1950-70-tal, diverse

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:28:20