KONST / Litografier / Färglitografi 8761116
nr 876 1116
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi , Peter Dahl (f. 1934), ur Fredmans Epistel, signerad, motivet: 24x45
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:41:42
300 kr
500 kr
450 kr
700 kr
17 feb
Peter Dahl (f. 1934)