KONST / Litografier / Färglitografi 17309184
nr 1730 9184
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Interiör. Signerad, numrerad Pt. Färglitografi, bildmått: 29x39 cm, yttermått inklusive ram: 45x54 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:17:35
700 kr
800 kr