KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805058

nr 1580 5058

Emil Lemon

(1895-1968), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 53x61cm

Emil Lemon, svensk bildkonstnär född 1895, död 1968.

Utrop:

300 kr

måndag 20 november 2023
kl 20:52:25

Emil Lemon

Läs mer om Emil Lemon