KONST / Litografier / Färglitografi 14145358

nr 1414 5358

Harald Lyth

(f. 1937), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 42/46, bladets mått: 56x77cm, yttermått inklusive ram: 73x92cm

Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 19:44:02

Harald Lyth

Läs mer om Harald Lyth