SILVER & METAL / Silver / Pokaler 5464499
nr 546 4499
Pokaler
Lenght: ()
8 st, nysilver, höjd: 18, (slitage)
100
Monday October 13 2008
at 17:47:32
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.