ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13745223

nr 1374 5223

Werner Pfeiffer

(f. 1937), Tyskland

Werner Pfeiffer (b. 1937), Germany. Färglitografi på spegelglas. Signed, numbered AP, inside measurements: 89x89 cm,

MIXED MEDIA, Färglitografi på spegelglas. Signerad, numrerad AP, ramens innermått: 89x89 cm

Yes

700

SEK 300

Monday January 25 2021
at 20:24:26

22/1 20:18:17 1      Vinnande bud