KONST / Litografier / Tempera 12735164
nr 1273 5164
Tempera
Max Larsen. "Motljus". Signerad, daterad 1962. Tempera på pannå, ca 22x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:59:24
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)