KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14408005
nr 1440 8005
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Bali, ej signerade. Olja på duk på pannå, yttermått inklusive ram: 57x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:47:17
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)