MÖBLER / Bord / Brickbord 5704259
nr 570 4259
Brickbord
1800-tal, björk, höjd: 95, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 mars 2009
kl 18:51:05
200 kr
250 kr
300 kr
450 kr
550 kr
750 kr