KONST / Litografier / Litografi 15207351

nr 1520 7351

Mikael Wahrby

(f. 1952), Sverige

Litografi, Signerad, numrerad 80/210, daterad -82. Bildmått: 27x43cm, yttermått inklusive ram: 42x56cm

Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.

Utrop:

500 kr

måndag 6 februari 2023
kl 19:12:30

Mikael Wahrby

Läs mer om Mikael Wahrby