KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11097385

nr 1109 7385

Blandteknik

Kristian Krokfors (f. 1952), signerad, 61x86

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 maj 2017
kl 19:35:25

16/5 22:52:54 1      Vinnande bud