KONST / Litografier / Färglitografi 7641096
nr 764 1096
Färglitografi
signerad, Stadsmotiv, -91, motivets mått: 30 x 40
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 juni 2012
kl 17:10:49
11/6 16:28:09