ART / Lithographs / Litograph in colors 11811334
nr 1181 1334
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Mona Huss Walin (b. 1944), Sverige. Signerad, numbered 107/450, Utsikt mot Skeppsholmen, motivet: 64x50,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 107/450, Utsikt mot Skeppsholmen, motivet: 64x50
Mona Huss Walin, born 1944 in Stockholm, Swedish painter.
1000
SEK 600
Monday May 7 2018
at 20:42:15
7/5 19:51:31
Mona Huss Walin
Read more about Mona Huss Walin