FURNITURE / Tables / Coffee table 11944217
nr 1194 4217
COFFEE TABLE
Karl Johanstil, klaffar. Length: 97 + 2x24, width: 74 cm, height: 75 cm, wear, damages.
Karl Johanstil, klaffar. Längd: 97 + 2x24, djup: 74 cm, höjd: 75 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday July 30 2018
at 20:09:01
26/7 23:57:15