KONST / Litografier / Färglitografi 15989218
nr 1598 9218
Färglitografi
Nils Zetterberg. Signerad, daterad -83, Musslan. Färglitografi, bildmått: 21x27 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:50:40
17/2 08:52:43