KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789041

nr 1378 9041

Oidentifierad konstnär. Signerad, flicka. Olja på duk, 38x29, yttermått inklusive ram: 48x40 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 15 februari 2021
kl 19:48:51