GLASS & CERAMICS / Ceramics / Skämtkopp 7883146

nr 788 3146

Skämtkopp

China, 19th century, height: 7, sprickor/lagning.

Kina, 1800-tal, höjd: 7

Condition: sprickor/lagning

1000

SEK 450

Monday October 29 2012
at 18:29:18