GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plate 5806060

nr 580 6060

PLATE

2 st, Louise Adelborg Rörstrand, Sweden för Stockholmsutställningen 1930, diameter 12 cm, skador.

2 st, Louise Adelborg Rörstrand för Stockholmsutställningen 1930, diameter 12 cm

Condition: skador

Withdrawn

Monday April 27 2009
at 18:37:05

  • Apr 27

TEMA 20- & 30-tal

Read more about TEMA 20- & 30-tal