KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367007

nr 1436 7007

Rolf Mellström

(1896-1953), Sverige

Oljemålning, Skogslandskap. Signerad, daterad 1940. Olja på pannå, 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 42x34 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 6 december 2021
kl 18:46:43

6/12 17:52:14 1      100 kr
6/12 18:41:43 2      Vinnande bud

Rolf Mellström

Läs mer om Rolf Mellström