KONST / Litografier / Färglitografi 5575298

nr 557 5298

Färglitografi

signerad, Ulf Wahlberg 89, 50/80, abstrakt komposition, 40x52

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 8 december 2008
kl 19:36:57