KONST / Litografier / Färglitografi 11919296
*
nr 1191 9296
André Lanskoy
(1902-1976)
Färglitografi, André Lanskoy (1902-1976), Signerad, numrerad 8/50. Motivet: 37x40
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juni 2018
kl 20:32:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/6 22:12:56
1
300 kr
18/6 13:04:32
2
600 kr
18/6 13:04:50
2
700 kr
18/6 17:38:13
3
700 kr
18/6 17:38:13
2
700 kr (Budbetjänt)
18/6 20:07:17
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andre lanskoy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
André Lanskoy
Läs om budbetjänten
nr 1191 9296
André Lanskoy
(1902-1976)
Färglitografi, André Lanskoy (1902-1976), Signerad, numrerad 8/50. Motivet: 37x40
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/6 22:12:56 | 1 | 300 kr |
18/6 13:04:32 | 2 | 600 kr |
18/6 13:04:50 | 2 | 700 kr |
18/6 17:38:13 | 3 | 700 kr |
18/6 17:38:13 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
18/6 20:07:17 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andre lanskoy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09