KONST / Litografier / Färglitografi 7954302
nr 795 4302
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), 244/300signerad, ramens innermått: 28x45
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:43:05
350 kr
500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson