FURNITURE / Tables / Coffee table 7908524

nr 790 8524

COFFEE TABLE

med utdragsskivor, teak, 1960s, Ferdinand Lundqvist, length: 140, width: 65, height: 53, wear.

med utdragsskivor, teak, 1960-tal, Ferdinand Lundqvist, längd: 140, djup: 65, höjd: 53

Condition: slitage

400

SEK 150

Monday November 12 2012
at 17:37:57

10/11 19:45:05 1      100 kr
12/11 12:11:53 2      Vinnande bud