ART / Oil paintings / Oil painting 12989049

nr 1298 9049

Otto Lindberg

(1880-1955), Sverige

Otto Lindberg (1880-1955), Sweden. Vinterlandskap med vattendrag. Signed, dated 1941, duk på pannå, 38x24,

OIL PAINTING, Vinterlandskap med vattendrag. Signerad, daterad 1941, duk på pannå, 38x24 cm

Otto Lindberg, Swedish painter, born 1880, dead 1955.

Yes

SEK 100

Monday December 16 2019
at 19:50:21

16/12 18:48:15 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Otto Lindberg

Read more about Otto Lindberg