KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658503

nr 1365 8503

Sture Humbla

(1897-1962), Sverige

Oljemålning, Solnedgång med sjöfåglar. Signerad, daterad -61. Olja på pannå, 27x41 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 december 2020
kl 18:04:52

Sture Humbla

Läs mer om Sture Humbla