FURNITURE / Tables / Dining table 5155191
nr 515 5191
DINING TABLE
Lenght: ()
Gustaviansk stil, diameter: 90 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 300
Tuesday Mars 25 2008
at 16:41:27
22/3 09:43:57
23/3 22:44:59
250 kr
Den Gustavianska stilen