BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 8941081
*
nr 894 1081
Ljusstake
50-tal, för fyra ljus, metall, längd: 33, höjd: 18
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:58:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 18:41:48
1
100 kr
12/5 18:53:45
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fyra ljus ljusstakar ljusstake metall
-
3455 Kandelabrar
ett par, Nyrokoko. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58
*
Ljusstake
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1081
Ljusstake
50-tal, för fyra ljus, metall, längd: 33, höjd: 18
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 18:41:48 | 1 | 100 kr |
12/5 18:53:45 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fyra ljus ljusstakar ljusstake metall
-
3455 Kandelabrar
ett par, Nyrokoko. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58