KONST / Litografier / Litografi 4914738

nr 491 4738

Litografi

Helmer Osslund Från Näsåker, onumrerad, 48x60

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 22 oktober 2007
kl 16:54:24