KONST / Litografier / Färglitografi 13524029
nr 1352 4029
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Färglitografi, "Queen Wilson". Signerad, numrerad 103/300, daterad 1975. Motivet: 42x35cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:09:08
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
ledande budet*
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK