ART / Oil paintings / Oil painting 13273199
nr 1327 3199
OIL PAINTING
Signerad Joh Enfelt, gårdsmotiv. Oil on canvas, 66x88cm, repaired.
Signerad Joh Enfelt, gårdsmotiv. Olja på duk, 66x88cm
Condition: lagad
700
SEK 300
Monday May 18 2020
at 19:09:59
17/5 21:46:43