KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13579026
nr 1357 9026
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Teckning, Signerad, erotisk motiv. Motivet: 24x18cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
7.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:35:38
26/10 18:30:38
- Klassiska
26 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska