KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13579026

nr 1357 9026

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Teckning, Signerad, erotisk motiv. Motivet: 24x18cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

7.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 18:35:38

26/10 18:30:38 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 26 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl