KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15758835

nr 1575 8835

Thomas Prytz

(1944-2020), Sverige

Blandteknik, "En stjärna med stads-kärnor". Signerad. 83x80 cm

Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 18:55:38

30/10 18:38:51 1      Vinnande bud

Thomas Prytz

Läs mer om Thomas Prytz