KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944303
nr 1194 4303
Oidentifierad konstnär. Signerad, olja på duk, 153x77
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:47:48
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr