KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14177480

nr 1417 7480

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna. Akvarell, bildmått: 29x22cm, yttermått inklusive ram: 45x36cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:32:04