MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Göteborgsstolar 6082635
nr 608 2635
Göteborgsstolar
1 par, mahogny, 1800-tal
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 november 2009
kl 19:30:07
800 kr
800 kr
950 kr
1.000 kr