MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 13955530

nr 1395 5530

Sekretär

Längd: 104 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 96 cm

Kondition: slitage, skador, saknar nyckel, går ej att öppna

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 3 maj 2021
kl 18:21:55

27/4 19:09:21 1      150 kr
3/5 16:08:37 2      Vinnande bud