MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 9952020
*
nr 995 2020
Sideboard
teak, 1950-tal, längd: 192 cm, djup: 44 cm, höjd: 76 cm
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:02:32
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp teak teakmöbler trä
-
6050 Sideboard
Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48
*
Sideboard
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2020
Sideboard
teak, 1950-tal, längd: 192 cm, djup: 44 cm, höjd: 76 cm
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp teak teakmöbler trä
-
6050 Sideboard
Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48



