KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746312

nr 1374 6312

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, månskenslandskap, duk. 30x40 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:53:22