KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16123026
nr 1612 3026
Färgetsning
Kersti Rågfelt-Strandberg, "Lufta". Signerad, numrerad 47/50. Bildmått: 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 44x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:52:10
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr