KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 8849329
nr 884 9329
Skulpturer
2 st, Afrikaner, Skogh, Bemålad gips, höjd: 34-37
Kondition: slitage, skador
måndag 31 mars 2014
kl 19:30:56