KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11263001
nr 1126 3001
Thorvald Rygaard
(1872-1939), Danmark
Oljemålning, Thorvald Rygaard (1872-1939), Slussen, 1920-tal, signerad T Rygård, 25x31
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 28 augusti 2017
kl 19:49:22
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
Thorvald Rygaard
Läs mer om Thorvald Rygaard