GLASS & CERAMICS / Ceramics / Meat dish 12678271

nr 1267 8271

MEAT DISH

mandarinporslin, China, 18th century. Length: 33,

mandarinporslin, Kina, 1700-tal. Längd: 33 cm

Condition: slitage

3000

SEK 2400

Monday August 5 2019
at 18:58:31