MÖBLER / Bord / Nattygsbord 10695049
*
nr 1069 5049
Nattygsbord
1950-tal, Teak, längd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:38:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 15:30:23
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:22
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:06
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:08
-
5182 Matbord
1960-tal, 2 st iläggsskivor. Diameter: 110 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:23
-
5183 Pelarbord
Nyrokoko. Bredd: 72 cm, djup: 50 h, 73 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:03
-
4249 Piedestal
med stenskivor. Längd: 25 cm, djup: 25 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:49
*
Nattygsbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5049
Nattygsbord
1950-tal, Teak, längd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 55 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 15:30:23 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:22 -
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:06 -
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:08
-
5182 Matbord
1960-tal, 2 st iläggsskivor. Diameter: 110 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:23 -
5183 Pelarbord
Nyrokoko. Bredd: 72 cm, djup: 50 h, 73 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:03 -
4249 Piedestal
med stenskivor. Längd: 25 cm, djup: 25 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:49