KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14954271

nr 1495 4271

Dénes Perger

(1934-2015), Sverige

Park. Signerad, akvarell, 49x34 cm, yttermått inklusive ram: 64x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 oktober 2022
kl 20:27:25

6/10 19:48:24 1      100 kr
6/10 21:00:24 2      Vinnande bud

Dénes Perger

Läs mer om Dénes Perger